مقایسه سرویس های میزبانی وب افرا دیتا
هاست وردپرس ابری

در نظر سامورایی، یک کلمه هم مهم است؛ حال هر کجا که می‌خواهد باشد. رشادت مرد برای جنگ در میدان نبرد با یک کلام عیان می‌شود. در زمان صلح کلمات تو شجاعت تو را نشان می‌دهند.  یاماموتو تسونه‌تومو

داستان این محصول

اولین سرویسی که در افرا دیتا ارائه شد ، در آن زمان وردپرس جایگاه جذابی پیدا کرده بود و همه به عنوان تحولی جدید از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می کردند.
اما نگهداری وردپرس آسان نبود. مقوله سرعت و امنیت خیلی مهم بود و خیلی از کاربران از این موضوع رنج می بردند.
برای اینکه بتوانم به یک تنظیمات خوب برای وردپرس برسم. یک قالب از سایت themeforest تهیه کردم و 0 تا 100 را فارسی سازی و طراحی کردم که هیچ اشکالی از سوی سایت وردپرسی من نباشد.
یک سرور مجازی گرفتم تا بتوانم هر جور دلم می خواهد تنظیم کنم. بدون استفاده از کنترل پنل سرور را config کردم و وردپرس را تنظیم کردم آنقدر که بهترین سرعت را داشته باشد.
بعد از سرعت ، بک آپ ، امنیت و نگهداری . پایداری مهم بود همه را در صفحه مشکی ssh با command اجرا کردم ! چیزی که امروز شما به صورت گرافیکی و با چند کلیک برای شما انجام می شود.
حالا نتیجه مطلوب داشتم اما فقط خودم می توانستم استفاده کنم . برای شما چکار کنیم ؟ 
سی پنل ، دایرکت ادمین ، پلسک را جداگانه چند ماه امتحان کردم . اما تنظیمات من بر روی کنترل پنل پلسک بهتر جواب داد و سرویس قابل ارائه شد.

از آن زمان بیش از 8 سال می گذرد ! و امروز  این تجربه و تنظمیات با کمک همکاران بهینه تر بهتر و پیشرفته تر شده و این سرویس محبوب من در خدمت کسب و کار اینترنتی شماست.

این سرویس برای فروشگاه ها و سایت های شرکتی که تجارت اینترنتی مهم دارند مناسب است. برای افرا دیتا این سرویس خاص می باشد لذا همیشه بر بالا بودن کیفیت آن اصرار داریم.

هاست پرمیوم وردپرس

رقابت همیشه باعث پیشرفت تو می شود، حتی اگر رقیبت پیروز شود. کارلوس اسلیم

داستان این محصول

بعد از موفقت هاست ابری وردپرس در بین افراد ، دو شرکت تمایل داشتند از سرویس های ما استفاده کنند که یکی از آن ها دوست نزدیک و قدیمی من بود و با روحیات و اخلاقیاتش در رابطه با  سایتش آشنا بودم.

در واقع این دو شرکت بیشتر درآمد خود را مدیون سایت بودند و همواره در حال توسعه امکانات بودند. اما نکته مهم جذب ترافیک زیاد این دو مجموعه بود.
 این دو مجموعه بدون اغراق کار هر روزشان گرفتن ترافیک از طریق کمپین های ادوردز و ایمیل مارکتینگ و… بود. خب اصل کسب و کارشان بر مبنای معرفی دوره و یا محصول جدید و تبلیغ و فروش اینترنتی بود.

من در جلسه مجموعه نکات و نگرانی هایشان را بررسی کردم (با چاشنی انواع تهدید و اما و اگر ها … ) و با توجه به سرویس مانیتورینگ حرفه ای که دوستش داشتم وضعیت را بررسی کردم و در نهایت نسخه پیشرفته هاست ابری وردپرس با نام تجاری هاست پرمیوم وردپرس برای این مورد خلق شد.

از آن جلسات بیش از 3 سال گذشته و با همان دوستان و کاربران جدیدی که سایت پر ترافیک دارند این ماجرا را ادامه می دهیم.

 

این سرویس مناسب سایت های سازمانی و فروشگاهی پر محصول و پر ترافیک می باشد.

سیستم هوشمند پیشنهاد هاست

سوالات متداول

افرادیتا مورد اعتماد مشتریان

0 +
سایت در حال میزبانی
0 +
خدمات به کسب و کارهای اینترنتی
0 +
همکار تجاری
0
سرور میزبان فعال در دنیا