کنترل پنل پلسک

امروزه به جرات می توان گفت پلسک با ساختار حرفه ای و ظاهر و سرعت بهینه شده یک کنترل پنل پیشرفته می باشد. با توجه به گران بودن این پنل نسبت به رقبا اما نمی توان از امکانات حرفه ای و خاص آن گذشت. این پنل برای حرفه ای ها مناسب است.

وب سرور LiteSpeed-ENT

در هاست وردپرس افرا دیتا وب سرور مشهور لایت اسپید نسخه اینترپرایز تجاری که گرانترین و بالاترین نسخه است استفاده می شود که باعث افزایش شتاب و سرعت لود سایت ها می گردد. همچنین برای وردپرس نسخه کش اختصاصی با امکانات فراوان دارد.

کیت مخصوص وردپرس

wordpress toolkit در هاست وردپرس افرا دیتا یک ابزار کار آمد و شگفت انگیز جهت بهینه سازی سرعت و امنیت وردپرس و همچنین عیب یابی ور رفع مشکلات عمومی وردپرس می باشد. یا یک کلیک وردپرس را حرفه ای پیکربندی کن

زیر ساخت هیبریدی ۴X

هاست ابری وردپرس افرا دیتا به کمک پلتفرم ابری دارای زیر ساخت هیبریدی سخت افزاری و نرم افزاری می باشد. یعنی با استفاده از درایو های پرسرعت NVME و SSD نسخه تجاری سرور و حافظه ۸k شرکت SanDisck و ترکیب سیستم های کلود لینوکس centos و ubuntu و ترکیب اینترنت و اینترانت یک زیر ساخت جذاب برای وردپرس فراهم شده است.

همه چیز برای وردپرس

هاست ابری وردپرس

هاست وردپرس افرا دیتا در واقع یک سرور بهینه شده برای هسته وردپرس می باشد. این سرور مخصوص وردپرس می باشد که به صورت تخصصی از لحاظ سرعت ، امنیت ، شتاب و سئو برای وردپرس بهینه و تنظیم شده است.
 با استفاده از بهترین محصولات امنیتی ابری مانند شرکت امنیتی Comodo توانسته ایم تا حد زیادی از مشکلات احتمالی نقض امنیت و ویروسی وردپرس به خوبی جلوگیری نماییم.
کسب و کار اینترنتی شما برای ما مهم است ، سرویس هاست وردپرس افرا دیتا با دیدگاه توسعه کسب و کار اینترنتی می باشد.

آیا می دانید هاست ابری وردپرس مجهز به سخت افزار هیبریدی SSD,NVME و...سیستم ضد تحریم در سرور ایرانکیت مدیریت وردپرس ضد بدافزار و آنتی ویروس قوی گارانتی عودت وجه می باشد!

تعرفه پلن های هاست وردپرس ایران و اروپا